O nas

O nas

Restauracja nasza wybudowana została w przepięknych okolicach lasów lublinieckich w miejscowości letniskowej , usytuowanej na skraju lasu w pobliżu rezerwatu przyrody „Mikuliny” w bezpośrednim sąsiedztwie szlaków turystycznych i ścieżek rowerowych. Pyszna Śląska kuchnia, miła obsługa zachęca klientów do korzystania z naszych usług.

Popularnym staje się podczas zamówionych uroczystości rodzinnych spacer do przylegającego do restauracji lasu obfitującego w jagody, borówki i grzyby. Lasu będącego rajem dla grzybiarzy. W cieniu naszych dębów można posłuchać śpiewu ptaków .

Szczególną troską objęty jest dobór produktów, z których przyrządzamy posiłki. Szereg potraw przyrządzanych w naszej kuchni restauracyjnej to własnej roboty ciasta, makaron i pierogi, które zyskały uznanie klientów. Specjalnością naszej kuchni jest rosół ze swojskim makaronem, żurek, golonko z ciap kapustą, rolada, polędwiczki w sosie grzybowym, udziec „Maciek”, którego serwujemy na życzenie klienta.

Restauracja czynna cały rok od wtorku do niedzieli od 12-22. Możliwość korzystania z noclegu. Zachęcamy do rezerwacji terminów na przyjęcia okolicznościowe. Informację dodatkową można otrzymać pod nr. tel. 531-212-101.

O nas

O nas

Współpracujemy z  :

Śląski klub karate i kick-boxingu

Hurtownia "Instalator" z Bytomia